Кримінальні справи
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИДЕТАЛЬНІШЕ:
Кримінальне правопорушення – це суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб’єктом кримінального правопорушення.
В якості прикладу розглянемо наступну ситуацію: людина особисто не брала активної участі у вчиненні кримінального правопорушення, однак в певних випадках пасивна участь (бездіяльність) також має склад кримінального правопорушення.
Навіть якщо Ви впевнені, що не вчиняли жодного кримінального правопорушення, сподівання, що все само собою вирішиться є марним. Жодне кримінальне провадження не відкривається без певних підстав та подій.
Ось інший приклад: особа є співробітником служби «Таксі» та при виконанні замовлення до транспортного засобу водія сів пасажир, який попросив завантажити до багажника автомобіля сумку. Водій, без жодних сумнівів, завантажив сумку до багажника автомобіля та поїхав з пункту «А» до пункту «Б». На шляху транспортний засіб зупинив екіпаж патрульної поліції, а пасажир швидко залишив салон автомобіля і втік. При перевірці вмісту сумки, яка перебувала в багажнику автомобіля, виявлено вкрадені речі.
В таких випадках важливо довести, що конкретна Людина не є суб’єктом кримінального правопорушення!
Крім того, в кримінальному провадженні непоодинокими є випадки, коли порушуються права потерпілих.
Дуже часто виникають ситуації, коли державний обвинувач (прокурор) зосереджується лише на доведені вини підозрюваного та забуває про матеріальну/моральну компенсацію завданих збитків, в результаті вчинення кримінального правопорушення потерпілому.
Також є розповсюдженим явищем, коли органи досудового розслідування відмовляють потерпілим у прийомі та реєстрації заяви про вчинення кримінального правопорушення, мотивуючи свою позицію тим, що ваша справа є неперспективною, а в органах досудового розслідування є справи більш серйозні та складні.
Крім того, в процесі проведення досудового розслідування Вас можуть викликати на допит в якості свідка, якщо у органів досудового розслідування є інформація, яка дає підстави вважати, що Ви могли бути свідком певних подій вчинення кримінального правопорушення. Безумовно, що у випадку, коли Ви дійсно були свідком певних подій, то надання Вами правдивих показань не є підставою для притягнення Вас до кримінальної відповідальності.
При допиті Вас в якості свідка необхідно чітко та конкретно надавати показання та пам’ятати, що будь-яка особа має право не надавати показання або пояснення щодо себе та членів своєї сім’ї.
У випадку, якщо Вас намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за злочин який Ви не вчиняли, Ваші права як потерпілого порушені, а органи досудового розслідування відмовляють в реєстрації Вашої заяви про вчинення злочину, Вас викликали на допит в якості свідка – звертайтесь за допомогою до Адвоката!
Участь Адвоката в кримінальному провадженні на будь-якій слідчій дії на стадії досудового розслідування, під час судового розгляду, на стадії виконання покарання максимально забезпечить дотримання Ваших прав, знівелює будь-які спроби маніпулювати Вашими показаннями та захистить Вас від несправедливого покарання!
Пам’ятайте головне, в кримінальному провадженні кожна хвилина згаяного часу може мати вирішальне значення, будь-яка обмовка при наданні показань може трактуватися проти Вас, неявка або несвоєчасна явка на виклик слідчого, прокурора, суду може коштувати свободи!
Своєчасне звернення до Адвоката бодай за консультацією в кримінальному провадженні, зорієнтує Вас щодо подальших дій та допоможе прийняти виважене та правильне рішення, а участь Адвоката в кримінальному провадженні надасть Вам впевненості, що Ваші права будуть захищенні!
Зв’яжіться з нами щодо Вашої справи
Не знайдено
Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.